Pendel Ifö Electric Klack Med Kopplingsplint & TakkoppSvart
689 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Klack Med Kopplingsplint & Takkopp
Svart
689 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fri frakt!

Porslinspendel Klack finns med svart eller vit sockelglasyr och valmöjligheterna svart eller vit kabel. Två meter kabel med kopplingsplint och takkopp i plast.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Porslinspendel Klack finns med svart eller vit sockelglasyr och valmöjligheterna svart eller vit kabel. Två meter kabel med kopplingsplint och takkopp i plast.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7500946 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 50 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5180508616 |
| Höjd | 68 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,3 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | E27 |
| Typ | Pendlad armatur |
| EAN-nr | 7312905880551 |

