Pendel Ifö Electric KlackSvart
689 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Klack
Svart
689 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fri frakt!

Porslinspendel Klack sockelglasyr och textilkabel. Två meter kabel med gjuten lamppropp DCL. IP20, E27, 60W.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Porslinspendel Klack sockelglasyr och textilkabel. Två meter kabel med gjuten lamppropp DCL. IP20, E27, 60W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7500937 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 50 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5180500616 |
| Höjd | 68 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,3 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | E27 |
| Typ | Pendlad armatur |
| EAN-nr | 7312905180552 |

