Pendelarmatur Westal Ark GU10 Micro utan LjuskällaSvart
Rek. pris 2 144 kr
1 597 kr
1 447 krSänkt pris!Spara 150 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Ark GU10 Micro utan Ljuskälla
Svart
1 447 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-02
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Pendelarmatur Westal Ark Gu10 Micro utan Ljuskälla är en armatur i modern design. Tillverkad i rostfritt stål och pulverlackad i sex olika kulörer. Vitlackerad reflektor som ger ett riktat ljus. Utrustad med GU10-sockel. Levereras utan ljuskälla. 2m sladd med öppen ände. Lämplig som belysning över bord, i fönster, som läsbelysning, sänglampa etc.
Varumärke
WestalBeskrivning
Pendelarmatur Westal Ark Gu10 Micro utan Ljuskälla är en armatur i modern design. Tillverkad i rostfritt stål och pulverlackad i sex olika kulörer. Vitlackerad reflektor som ger ett riktat ljus. Utrustad med GU10-sockel. Levereras utan ljuskälla. 2m sladd med öppen ände. Lämplig som belysning över bord, i fönster, som läsbelysning, sänglampa etc.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
| Art.Nr. | 7508899 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 180 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 150 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Ark |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Takarmatur |
| EAN-nr | 7393047229071 |
