Pendelupphäng Nordlux DeluxSvart
219 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Delux
Svart
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Pendelupphängning med textilsladd som kan kombineras med valfri lampskärm. Inkluderar E27-sockel, kabel och takkopp.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Pendelupphängning med textilsladd som kan kombineras med valfri lampskärm. Inkluderar E27-sockel, kabel och takkopp.
Egenskaper
- Tillbehör till lampskärm
- Textilkabel
- Inkluderar E27-sockel, kabel och takkopp
- Max watt: 60
- Tillbehör till lampskärm
- Textilkabel
- Inkluderar E27-sockel, kabel och takkopp
- Max watt: 60
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2412023003 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,318 kg |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Pendelupphäng |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 2000 mm |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 200 m |
| Serie | Delux |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 5704924017148 |

