Spotlight Markslöjd Torino 1L
Rek. pris 499 kr
fr.355 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Torino 1L
355 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Spotlight Markslöjd Torino 1L är en stilren takspot som monteras med takbygel. 1xGU10, max 7W LED. Ljuskälla ingår ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Spotlight Markslöjd Torino 1L är en stilren takspot som monteras med takbygel. 1xGU10, max 7W LED. Ljuskälla ingår ej.
Recensioner
Göran HVerifierad köpare
för 2 år sedanFungerade perfekt för vårt behov
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Svart, Vit |
| Bredd | 180 mm |
| Effekt | 7 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Spotlight |
| Material | Metall |
| Sockel | GU10 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Höjd | 295 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,45 kg |
| Serie | Torino |
| Djup | 100 mm |
| Effekt/prestanda | 7 kW |
