Takkopp Ifö Electric Porslin IP20Svart
445 kr
369 krSpara 17 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Porslin IP20
Svart
369 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Takkopp i porslin Ø110mm H61mm IP20. Takkopp i porslin. Perfekt för Ifös pendelserier Ohm, Smycka och Klack. Finns i både svart och vit.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Takkopp i porslin Ø110mm H61mm IP20. Takkopp i porslin. Perfekt för Ifös pendelserier Ohm, Smycka och Klack. Finns i både svart och vit.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7904241 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 110 mm |
| Antal Ljuskällor | 0 st |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5282416 |
| Höjd | 61 mm |
| Vikt | 0,33 kg |
| Material | Porslin |
| Serie | Glober och Glas Ifö Electric |
| Typ | Takkopp |
| EAN-nr | 7312905282461 |
