Takkopp PR Home Bacup 700 mmSvart
Rek. pris 599 kr
569 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
LjuskällaLjuskälla PR Home Perfect Normal 5,5W
89 kr
Bacup 700 mm
Svart
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Takkopp PR Home Bacup 700 mm är ett takupphänge gjord i metall och pulverlackerad. Den är i jordat utförande och anpassad för smidig krokupphängning! Den används till lampskärmar/takplafonder med E27 lampfäste istället för vanlig lampsladd. Total höjd, inklusive takkopp, är mellan 44-72 cm.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Takkopp PR Home Bacup 700 mm är ett takupphänge gjord i metall och pulverlackerad. Den är i jordat utförande och anpassad för smidig krokupphängning! Den används till lampskärmar/takplafonder med E27 lampfäste istället för vanlig lampsladd. Total höjd, inklusive takkopp, är mellan 44-72 cm.
Den nedre delen av metall armen är utdragbar och man kan på så vis justera höjden från 44 cm till 72 cm, perfekt för att hitta bra höjd för din lampskärm.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 307003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 120 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Vikt | 0,71 kg |
| Djup | 120 mm |
| Spänning | 230 V |
| Typ | Tillbehör |
| Material | Metal |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Bacup |
| EAN-nr | 7330976123780 |
