Takkopp PR Home BacupSvart
Rek. pris 399 kr
349 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
LjuskällaLjuskälla PR Home Perfect Normal 5,5W
89 kr
Bacup
Svart
349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Takkopp PR Home Bacup är en takkopp gjord i metall och pulverlackerad. Den är i jordat utförande och anpassad för smidig krokupphängning. Den används till lampskärmar/takplafonder med E27-lampfäste istället för vanlig lampsladd.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Takkopp PR Home Bacup är en takkopp gjord i metall och pulverlackerad. Den är i jordat utförande och anpassad för smidig krokupphängning. Den används till lampskärmar/takplafonder med E27-lampfäste istället för vanlig lampsladd.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 301203 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 120 mm |
| Höjd | 125 mm |
| Typ | Tillbehör |
| Material | Metal |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,42 kg |
| Serie | Bacup |
| Djup | 120 mm |
| EAN-nr | 7330976123766 |
