Taklampa Aneta Diplomat 1L
Rek. pris 2 499 kr
1 954 kr
1 874 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Diplomat 1L
1 874 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
AnetaEgenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 15698-15 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 280 mm |
| Diameter | 280 mm |
| Effekt | 60 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 280 mm |
| Höjd | 260 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| EAN-nr | 7392986775915 |




