Taklampa Aneta ImperialGuld/Svart
Rek. pris 799 kr
518 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Guld/Svart

Imperial
Guld/Svart
518 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Taklampa Aneta Imperial är en vacker taklampa och en perfekt detalj för det moderna hemmet. Taklampan är uppbyggd av flera vridna plastremsor som skapar ett mjukt och elegant uttryck.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Taklampa Aneta Imperial är en vacker taklampa och en perfekt detalj för det moderna hemmet. Taklampan är uppbyggd av flera vridna plastremsor som skapar ett mjukt och elegant uttryck.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 15985-15 |
| Färg | Guld/Svart |
| Bredd | 350 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Taklampa |
| Material | Plast |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Längd | 350 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,3 kg |
| Kabellängd | 1,3 m |
| Serie | Imperial |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7041661271722 |




