Taklampa Aneta Mamsell
2 199 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Mamsell
2 199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Taklampa Aneta Mamsell är klädd med fin-plisserat stretchtyg som ger ett behagligt och lite dämpat ljus. Mamsell är ett populärt val för sovrummet eller vardagsrummet men ger även härligt ljus över matbordet.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Taklampa Aneta Mamsell är klädd med fin-plisserat stretchtyg som ger ett behagligt och lite dämpat ljus. Mamsell är ett populärt val för sovrummet eller vardagsrummet men ger även härligt ljus över matbordet.
Lampan är justerbar i höjd där minsta totalhöjd är 35 cm och högsta är 150 cm.
Mamsell taklampa kan även kombineras med andra lampor i Mamsell-familjen.
Mamsell taklampa kan även kombineras med andra lampor i Mamsell-familjen.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 65001-18 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 550 mm |
| Effekt/prestanda | 30 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| IP-Klassning | IP20 |
| Material | Metall/Textil |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Mamsell |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 210 mm |
| Längd | 550 mm |
| Effekt | 30 W |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,4 kg |
| EAN-nr | 7041661277939 |






