Taklampa Belid PrimusSvart
1 838 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Primus
Svart
1 838 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Taklampa från Belid i stilren design som passar perfekt över matbordet. Ger ett bländfritt och bra ljus på bordet och har 1,5 m lång textilsladd.
Varumärke
BelidBeskrivning
Taklampa från Belid i stilren design som passar perfekt över matbordet. Ger ett bländfritt och bra ljus på bordet och har 1,5 m lång textilsladd.
Egenskaper
| Varumärke | Belid |
| Art.Nr. | 43853-03 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 430 mm |
| Diameter | 430 mm |
| Effekt | 100 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Svart |
| Djup | 430 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 200 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Energiförbrukning | 100 kWh/år |
| Serie | Primus |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7391534092634 |
