Taklampa By Rydéns Bazar Ø30 cm
Rek. pris 2 495 kr
fr.1 879 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Bazar Ø30 cm
1 879 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Bazar har en justerbar arm som ger möjlighet till individuellt utseende och riktat ljus. Bazar är en riktig klassiker, med en modern touch. Till Bazar taklampa behöver du en ljuskälla med sockel E27.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Bazar har en justerbar arm som ger möjlighet till individuellt utseende och riktat ljus. Bazar är en riktig klassiker, med en modern touch. Till Bazar taklampa behöver du en ljuskälla med sockel E27.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Färg | Sandsvart, Sandvit |
| Diameter | 300 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Plafond |
| Höjd | 1050 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Bazar |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
