Taklampa By Rydéns Bazar Ø30 cmSandsvart
Rek. pris 2 495 kr
1 911 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Sandsvart

Bazar Ø30 cm
Sandsvart
1 911 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Bazar har en justerbar arm som ger möjlighet till individuellt utseende och riktat ljus. Bazar är en riktig klassiker, med en modern touch. Till Bazar taklampa behöver du en ljuskälla med sockel E27.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Bazar har en justerbar arm som ger möjlighet till individuellt utseende och riktat ljus. Bazar är en riktig klassiker, med en modern touch. Till Bazar taklampa behöver du en ljuskälla med sockel E27.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 32698-01 |
| Färg | Sandsvart |
| Diameter | 300 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Plafond |
| Höjd | 1050 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Bazar |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7391741009302 |

