Taklampa By Rydéns BazarSandsvart
Rek. pris 649 kr
506 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Sandsvart

Bazar
Sandsvart
506 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Taklampa By Rydéns Bazar är en klassisk takpendel som gör sig mycket snygg i ett fönster eller över ett matbord, både ensam eller i kluster om flera. Takpendeln är en del av den populära Bazar-familjen som är en riktig kundfavorit hos By Rydéns. Det som är karaktäristiskt i Bazar-serien återfinns även i denna pendel.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Taklampa By Rydéns Bazar är en klassisk takpendel som gör sig mycket snygg i ett fönster eller över ett matbord, både ensam eller i kluster om flera. Takpendeln är en del av den populära Bazar-familjen som är en riktig kundfavorit hos By Rydéns. Det som är karaktäristiskt i Bazar-serien återfinns även i denna pendel.
By Rydéns skapar lampor som skapar miljöer. De gör lampor, du inte kan leva utan.
Recensioner
Rolf U JVerifierad köpare
för 8 år sedanDet var ett bra köp. Snygg design.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 28875-01 |
| Färg | Sandsvart |
| Diameter | 170 mm |
| Effekt | 5 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 180 mm |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Serie | Bazar |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7391741002242 |
