Taklampa CO Bankeryd Avenue 43Svart
Rek. pris 3 999 kr
2 761 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Avenue 43
Svart
2 761 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-23
Utlämningsställe Fri frakt!

Taklampa CO Bankeryd Avenue 43 är en vacker taklampa med fem glaskupor. Stilren och elegant taklampa som passar bra att hänga för sig själv men även över ett matbord. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
CO BankerydBeskrivning
Taklampa CO Bankeryd Avenue 43 är en vacker taklampa med fem glaskupor. Stilren och elegant taklampa som passar bra att hänga för sig själv men även över ett matbord. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | CO Bankeryd |
| Art.Nr. | 41321-03 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 430 mm |
| Diameter | 430 mm |
| Effekt | 6 W |
| Antal Ljuskällor | 6 st |
| Material | Metall/Glas |
| Vikt | 2,2 kg |
| Montering | Tak |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 400 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Serie | Avenue |
| Sockel | E14 |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7319689381557 |


