Taklampa CO Bankeryd TageSvart
Rek. pris 3 599 kr
2 639 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Tage
Svart
2 639 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-23
Utlämningsställe Fri frakt!

Taklampa CO Bankeryd Tage är en elegant taklampa med glasglober runt ljuskällorna. Ljuskällor ingår ej.
Varumärke
CO BankerydBeskrivning
Taklampa CO Bankeryd Tage är en elegant taklampa med glasglober runt ljuskällorna. Ljuskällor ingår ej.
Egenskaper
| Varumärke | CO Bankeryd |
| Art.Nr. | 22008-01 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 450 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Material | Metall/Glas |
| Montering | Tak |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 370 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Tage |
| Sockel | E14 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 4,5 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7319689101957 |




