Taklampa Dyberg Larsen Coast Pendel
fr.649 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Coast Pendel
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Coast pendel. Klassisk och enkel design. Serien finns i två olika storlekar av pendlar.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Färg | Svart |
| Effekt | 20 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 3 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Serie | Coast |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 31, 38 cm |
| Längd | 25, 30 cm |
| Bredd | 25, 30 cm |
| Effekt/prestanda | 20 kW |


