Taklampa Dyberg Larsen Ejka Mini PendelSvart
Rek. pris 2 299 kr
1 652 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Ejka Mini Pendel
Svart
1 652 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Minipendel i EJKA-familjen.
En kompakt och elegant minipendel från EJKA-familjen som passar perfekt i mindre utrymmen och ger ett stilrent intryck.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 9173 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 20 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 24 cm |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Kabellängd | 3 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Serie | Ejka |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 5704709091738 |








