Taklampa Dyberg Larsen Gent Pendel 2 pack
Rek. pris 1 529 kr
1 102 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Gent Pendel 2 pack
1 102 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Gent opal/svart pendelset
Gent pendelset med opalglas. Pendlar i opalglas med svart upphäng. Levereras med textilsladd. Stilfull pendelserie som passar i alla hem. Enkel och elegant design med fokus på mjukt, stämningsfullt ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 8185 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 40 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 3 m |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 26 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 13 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal/ glass |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Gent |
| Sockel | E14 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 13 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5704709081852 |



