Taklampa Dyberg Larsen Gry PendelGrå/Vit
Rek. pris 1 969 kr
1 699 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå/Vit

Gry Pendel
Grå/Vit
1 699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Denna pendellampa har en beauty stripe och är försedd med en elegant mässingsupphängning. Designen är signerad Gry Fager.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Denna pendellampa har en beauty stripe och är försedd med en elegant mässingsupphängning. Designen är signerad Gry Fager.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 9343 |
| Färg | Grå/Vit |
| Effekt | 40 W |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 20,3 cm |
| Längd | 20 cm |
| Bredd | 20 cm |
| Kabellängd | 3 m |
| Kabelfärg | Vit |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | GRY |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 5704709093435 |






