Taklampa Dyberg Larsen Morph Pendel D21Svart
Rek. pris 1 529 kr
1 049 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Morph Pendel D21
Svart
1 049 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Morph D21 pendel.
Morph pendel i svart metall – smart montering och elegant uttryck i ett.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 8222 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 40 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Höjd | 15,8 cm |
| Material | Metal |
| Kabellängd | 3 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 21 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Morph |
| Sockel | E14 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 21 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5704709082224 |




