Taklampa Dyberg Larsen Morph Pendel D30Svart
Rek. pris 1 969 kr
1 879 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Morph Pendel D30
Svart
1 879 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Morph D30 pendel.
Morph pendel i svart metall har ett grafiskt uttryck och enkel montering.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 8233 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 60 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 18 cm |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Kabellängd | 3 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Morph |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 5704709082330 |

