Taklampa Dyberg Larsen Pendel DL44Svart
Rek. pris 2 409 kr
2 299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Pendel DL44
Svart
2 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Modern pendellampa med klassisk design.
Tidlös pendel med skandinavisk design – flera skärmar staplade för mjukt ljus utan bländning. Modernt uttryck som passar i både kök,matplats och vardagsrum.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 9051 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 60 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 333 cm |
| Längd | 45 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Kabellängd | 3 m |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | DL44 |
| Sockel | E27 Globe |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 5704709090519 |






