Taklampa Dyberg Larsen Pendel DL45Svart
Rek. pris 2 409 kr
1 736 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Pendel DL45
Svart
1 736 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Vacker DL45 pendel i lackerad metall med matt finish och tre skärmar.
Perfekt för matbord eller hall, ger starkt, bländfritt ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 8002 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 60 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 13 cm |
| Längd | 45 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Kabellängd | 3 m |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | DL45 |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 5704709080022 |








