Taklampa Dyberg Larsen Pendel lllumin Philo Green
1 419 kr
30 dagars prisgaranti

Pendel lllumin Philo Green
1 419 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Klassisk Illumin medium pendant med akrylram, PP-komponenter och 3 m vit tygsladd. Sockel E27 60W, mångsidig belysningslösning för många rum.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Klassisk Illumin medium pendant med akrylram, PP-komponenter och 3 m vit tygsladd. Sockel E27 60W, mångsidig belysningslösning för många rum.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 6165 |
| Färg | Grön |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Kabelfärg | Vit |
| Kabellängd | 3 m |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 40 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 45 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | acrylic frame/ PP components |
| Serie | Illumin |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 45 cm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| EAN-nr | 5704709061656 |



