Taklampa Dyberg Larsen Pendel Valby
Rek. pris 979 kr
fr.724 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pendel Valby
724 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Stilren pendel med vackra skärmar i opalglas och svart upphäng.
Tidlös pendel som passar in i varje hem. Med sina eleganta former och fasta textilkabel är den både praktisk och dekorativ. En del av en 5-delad serie.
Levereras med 3 m fastsvetsad svart tygsladd. Enkelt att montera, ger ett varmt ljus.
Levereras med 3 m fastsvetsad svart tygsladd. Enkelt att montera, ger ett varmt ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Färg | Opal |
| Diameter | 200, 280 mm |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 3,12 m |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glass/ metal |
| Serie | Valby |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 15, 10,7 cm |
| Diameter | 20, 28 cm |


