Taklampa Dyberg Larsen Pendel
Rek. pris 1 859 kr
fr.1 322 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pendel
1 322 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stilren pendel som ger ett mjukt ljus genom tre skärmar i olika storlekar. Levereras med 3 m svart tygsladd.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Stilren pendel som ger ett mjukt ljus genom tre skärmar i olika storlekar. Levereras med 3 m svart tygsladd.
Elegant DL-pendel med opalglas och mässingsdetaljer. En modern tolkning av ett tidlöst formspråk som passar alla inredningsstilar. Ger elegant och bländfri belysning över matbord eller köksö.
- Sockel: G9
- Effekt: 5W LED
- Sockel: G9
- Effekt: 5W LED
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Färg | Opal/Krom, Opal/Mässing |
| Diameter | 200, 310 mm |
| Kabellängd | 3 m |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glass/ metal |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Dimbar | Nej |
| Kabelfärg | Svart, Vit |
| Höjd | 15, 22,5 cm |
| Diameter | 20, 31 cm |

