Taklampa Dyberg Larsen Planet PendelSvart
Rek. pris 2 299 kr
1 849 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Planet Pendel
Svart
1 849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Takpendel i metall med en trädetalj överst på skärmen. Färgad lampskärm ger ett modernt och varmt uttryck i rummet.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Takpendel i metall med en trädetalj överst på skärmen. Färgad lampskärm ger ett modernt och varmt uttryck i rummet.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 9313 |
| Färg | Svart |
| Diameter | 400 mm |
| Effekt | 20 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 36 cm |
| Kabellängd | 3 m |
| Diameter | 40 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Iron / Wood |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Serie | Planet |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 5704709093138 |






