Taklampa Dyberg Larsen Raw Pendel
Rek. pris 1 969 kr
fr.1 404 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Raw Pendel
1 404 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Stilren och hållbar pendel i metall.
Med tre olika färgalternativ passar den lätt in i olika typer av inredningar.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Färg | Grön, Svart |
| Effekt | 20 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 3 m |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 30 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 40 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Serie | Raw |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 40 cm |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 20 kW |


