Taklampa Dyberg Larsen Raw PendelSvart
Rek. pris 1 969 kr
1 402 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Raw Pendel
Svart
1 402 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Stilren och hållbar pendel i metall.
Med tre olika färgalternativ passar den lätt in i olika typer av inredningar.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 8160 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 20 W |
| Effekt/prestanda | 20 kW |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 3 m |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 30 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 40 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Serie | Raw |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 40 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5704709081609 |



