Taklampa Dyberg Larsen Raw PendelMörkgrön
Rek. pris 1 969 kr
1 429 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grön

Raw Pendel
Mörkgrön
1 429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Stilren och hållbar pendel i metall.
Med tre olika färgalternativ passar den lätt in i olika typer av inredningar.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 8162 |
| Färg | Grön |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 30 cm |
| Längd | 40 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Kabellängd | 3 m |
| Kabelfärg | Svart |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Raw |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 5704709081623 |



