Taklampa Dyberg Larsen RonMörkgrön
Rek. pris 1 199 kr
1 095 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mörkgrön

Ron
Mörkgrön
1 095 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Modern pendel med minimalistisk design som kompletterar alla hem. Ljus och elegant för alla rum.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 7174 |
| Färg | Mörkgrön |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 21 cm |
| Längd | 25 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Kabellängd | 3 m |
| Kabelfärg | Svart |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Serie | Ron |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 5704709071747 |





