Taklampa Dyberg Larsen Stockholm Lång Bordspendel 4 st Lampor
Rek. pris 1 969 kr
1 351 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Stockholm Lång Bordspendel 4 st Lampor
1 351 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
Dyberg LarsenBeskrivning
Stockholm pendel har ett långt, balanserat uttryck med fyra lampskärmar och upphäng i varje del.
Egenskaper
| Varumärke | Dyberg Larsen |
| Art.Nr. | 9110 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 10 W |
| Kabelfärg | Svart |
| Kabellängd | 3 m |
| Höjd | 32,2 cm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Längd | 15 cm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metal |
| Effekt/prestanda | 10 W |
| Serie | Stockholm |
| Sockel | G9 |
| Typ | Taklampa |
| Användningsområde | Inomhus |
| Bredd | 100 cm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 5704709091103 |





