Taklampa Eglo AlbaraccinØ 270 mm
Rek. pris 1 397 kr
849 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Albaraccin
Ø 270 mm
849 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
EgloBeskrivning
Albaraccin är en taklampa i stål från Eglo.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 98523 |
| Färg | Svart/Guld |
| Diameter | 270 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 1100 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Albaraccin |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 9002759985233 |

