Taklampa Eglo Brenda med Hiss Ø430 mmSvart/Koppar
Rek. pris 1 553 kr
920 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Brenda med Hiss Ø430 mm
Svart/Koppar
920 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
EgloBeskrivning
Klassisk kökslampa med hiss. Dold ljuskälla med ett bra ljus. Finns i fler utföranden.
Recensioner
Therese GVerifierad köpare
för 2 månader sedanFin passform som blev jättebra och fin i vårt kök Det ända som jag är besviken på är att jag inte fick någon information om att jag hade ett paket att hämta ut ifrån Bygghem Annars så är jag väldigt nöjd med min lampa
Karin G MVerifierad köpare
för 7 år sedanJättefin o bra lampa. Bättre än förväntad!
+ Jättebra med hissfunktion Snyggt med undersidan i koppar.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 31666 |
| Färg | Svart/Koppar |
| Diameter | 430 mm |
| Effekt | 33 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kollektion | Style |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 1100 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast/Stål |
| Effekt/prestanda | 33 W |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 2,28 kg |
| EAN-nr | 9002759316662 |

