Taklampa Eglo Campilo
fr.765 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Campilo
765 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
EgloBeskrivning
Taklampa i brunt, vitt eller beiget med en oval form.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Färg | Beige, Vit |
| Diameter | 450 mm |
| Effekt/prestanda | 33 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kollektion | Trend |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 1100 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Plast |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Vikt | 1, 1,1 kg |
| Effekt/prestanda | 33 kW |

