Taklampa Eglo Lord 2 D36
Rek. pris 984 kr
fr.536 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lord 2 D36
536 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Taklampa Eglo Lord 2 D36 är en stilren, höj- och sänkbar taklampa med vackra detaljer. Taklampan levereras utan ljuskälla.
Varumärke
EgloBeskrivning
Taklampa Eglo Lord 2 D36 är en stilren, höj- och sänkbar taklampa med vackra detaljer. Taklampan levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Färg | Vit/Silver, Vit/Trä |
| Bredd | 360 mm |
| Diameter | 360 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Vit |
| Kollektion | Basic - Shelf |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 1100 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Lord |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Material | Plast/Trä/Glas, Stål |
| Vikt | 2,1, 2,17 kg |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
