Taklampa Eglo Mogano 1 D40Vit
Rek. pris 1 075 kr
709 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Mogano 1 D40
Vit
709 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Eglo Mogano 1 D40 är en modern pendellampa med en rundad skärm. Lampan levereras utan ljuskälla.
Varumärke
EgloBeskrivning
Taklampa Eglo Mogano 1 D40 är en modern pendellampa med en rundad skärm. Lampan levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 94606 |
| Färg | Vit/Koppar |
| Bredd | 400 mm |
| Diameter | 400 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Vit |
| Kollektion | Trend |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 1100 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Mogano |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 2,22 kg |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 9002759946067 |

