Taklampa Eglo Nuvano D48 Brun/Guld
Rek. pris 2 173 kr
1 299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Nuvano D48 Brun/Guld
1 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa Eglo Nuvano D48 Brun/Guld är en modern pendellampa i stilren design. Den har två skärmar med mörk utsida och guldfärgad insida. Lampan levereras utan ljuskälla.
Varumärke
EgloBeskrivning
Taklampa Eglo Nuvano D48 Brun/Guld är en modern pendellampa i stilren design. Den har två skärmar med mörk utsida och guldfärgad insida. Lampan levereras utan ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 95755 |
| Färg | Brun/Gul |
| Bredd | 480 mm |
| Diameter | 480 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Vit |
| Kollektion | Style |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 1100 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Nuvano |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Vikt | 3,11 kg |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 9002759957551 |

