Taklampa Globen Lighting MissyNatur/Vit
2 885 kr
30 dagars prisgaranti

Missy
Natur/Vit
2 885 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Missy är en taklampa från Globen Lighting som är tillverkad av tvinnad rotting i vackert mönster och har textilsladd.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Missy är en taklampa från Globen Lighting som är tillverkad av tvinnad rotting i vackert mönster och har textilsladd.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Art.Nr. | 47205-01 |
| Färg | Natur/Vit |
| Bredd | 450 mm |
| Diameter | 450 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Vit Textil |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 450 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 480 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Rep/Metall |
| Serie | Missy |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| EAN-nr | 7319431537201 |

