Taklampa Globen Lighting Mr Hyde XLKrom/Svart
6 015 kr
30 dagars prisgaranti

Mr Hyde XL
Krom/Svart
6 015 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-17
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampa från Globen Lighting i metall med vridbara lamphållare som är perfekt for spottar eller för stämningshöjande ljuskällor (ingår ej!). Lampan hängs upp i vajrar och har 3 m lång transparent sladd.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Taklampa från Globen Lighting i metall med vridbara lamphållare som är perfekt for spottar eller för stämningshöjande ljuskällor (ingår ej!). Lampan hängs upp i vajrar och har 3 m lång transparent sladd.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Art.Nr. | 621368-01 |
| Färg | Krom/Svart |
| Bredd | 700 mm |
| Effekt | 40 W |
| Utförande | Pendel |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Sockel | E14 |
| Typ | Taklampa |
| Kabelfärg | Transparent |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 520 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabellängd | 3 m |
| Höjd | 160 mm |
| Serie | Mr Hyde |
| Material | Metall |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7319434700527 |
