Taklampa Globen Lighting Ray 45
fr.1 545 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ray 45
1 545 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ray 45 en nätt taklampa från Globen Lighting med två skärmar i metall som du kan välja att placera åt vilket håll du vill, för att själv bestämma stilen.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Ray 45 en nätt taklampa från Globen Lighting med två skärmar i metall som du kan välja att placera åt vilket håll du vill, för att själv bestämma stilen.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Färg | Borstad Mässing, Svart, Vit |
| Bredd | 450 mm |
| Diameter | 450 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 450 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 250 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Ray |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| Kabelfärg | Svart Textil, Vit Textil |
