Taklampa Globen Lighting Ray 45Svart
Rek. pris 1 545 kr
1 112 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Ray 45
Svart
1 112 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Ray 45 en nätt taklampa från Globen Lighting med två skärmar i metall som du kan välja att placera åt vilket håll du vill, för att själv bestämma stilen.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Ray 45 en nätt taklampa från Globen Lighting med två skärmar i metall som du kan välja att placera åt vilket håll du vill, för att själv bestämma stilen.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Art.Nr. | 33395-01 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 450 mm |
| Diameter | 450 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabelfärg | Svart Textil |
| Djup | 450 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 250 mm |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Pendel |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Ray |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7319432579118 |



