Taklampa Globen Lighting Ray 70
fr.2 485 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ray 70
2 485 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ray 70 en taklampa från Globen Lighting med två skärmar i metall som du kan välja att placera åt vilket håll du vill, för att själv bestämma stilen.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Ray 70 en taklampa från Globen Lighting med två skärmar i metall som du kan välja att placera åt vilket håll du vill, för att själv bestämma stilen.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Färg | Borstad Mässing, Svart, Vit |
| Bredd | 700 mm |
| Diameter | 700 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 1,2 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 700 mm |
| Utförande | Pendel |
| Höjd | 360 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Ray |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| Kabelfärg | Svart Textil, Vit Textil |
| Effekt/prestanda | 60 kW |
