Taklampa Globen Lighting Ray PlafondSvart
2 085 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Ray Plafond
Svart
2 085 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Plafond Ray från Globen Lighting har en skärm i metall och hängs enkelt upp en vanlig takkrok. Lampan kan även monteras på väggen då det ingår 2 m sladd.
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Plafond Ray från Globen Lighting har en skärm i metall och hängs enkelt upp en vanlig takkrok. Lampan kan även monteras på väggen då det ingår 2 m sladd.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Art.Nr. | 33397-01 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 600 mm |
| Diameter | 600 mm |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Djup | 600 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 200 mm |
| Kabellängd | 2 m |
| Spänning | 230 V |
| Kabelfärg | Svart |
| Utförande | Plafond |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Ray |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| EAN-nr | 7319432680111 |


