Taklampa Globen Lighting Ritz PlafondKlar/Svart
1 026 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Ritz Plafond
Klar/Svart
1 026 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Varumärke
Globen LightingBeskrivning
Ritz är en plafond från Globen Lighting i glas med krokupphängning.
Egenskaper
| Varumärke | Globen Lighting |
| Art.Nr. | 28308-03 |
| Färg | Klar/Svart |
| Bredd | 250 mm |
| Diameter | 250 mm |
| Effekt | 60 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 250 mm |
| Utförande | Plafond |
| Höjd | 260 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas/Metall |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Ritz |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7319436635551 |

