Taklampa Herstal Manola Krona 30 LjuskällaSvart
Rek. pris 13 999 kr
8 773 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Manola Krona 30 Ljuskälla
Svart
8 773 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-22
Utlämningsställe Fri frakt!

Taklampa Herstal Manola Krona 30 Ljuskälla är en stor taklampa med 30 st ljuskällor. Ståtlig, elegant och ger ett bra ljus. Sladdlängden är 250 cm som du kan justera vid montering. LED-lampor med ett varmgult ljus ingår.
Varumärke
HerstalBeskrivning
Taklampa Herstal Manola Krona 30 Ljuskälla är en stor taklampa med 30 st ljuskällor. Ståtlig, elegant och ger ett bra ljus. Sladdlängden är 250 cm som du kan justera vid montering. LED-lampor med ett varmgult ljus ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Herstal |
| Art.Nr. | 46610-03 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 750 mm |
| Diameter | 750 mm |
| Effekt | 40 W |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Energieffektivitet | G |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 900 mm |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Takkrona |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Manola |
| Sockel | E14 |
| Typ | Taklampa |
| EAN-nr | 7391534103194 |
