Taklampa Hide-a-lite Level Multi Box II3000 K
5 674 kr
30 dagars prisgaranti

Level Multi Box II
3000 K
5 674 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Multi Box II från Hide-a-lite är en designlampa med rundade hörn. Lampan har en höj- och sänkbar funktion som inte kräver några verktyg samt är tiltbar och roterbar. Montera den direkt över takdosa eller för utanpåliggande ledningsdragning. Installeras enkelt och levereras komplett med dimbart drivdon.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Multi Box II från Hide-a-lite är en designlampa med rundade hörn. Lampan har en höj- och sänkbar funktion som inte kräver några verktyg samt är tiltbar och roterbar. Montera den direkt över takdosa eller för utanpåliggande ledningsdragning. Installeras enkelt och levereras komplett med dimbart drivdon.
Välj rätt ljustemperatur
3000 K för halogenkaraktär
2700 K för glödljuskaraktär
3000 K för halogenkaraktär
2700 K för glödljuskaraktär
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7463858 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 120 mm |
| Effekt/prestanda | 16 W |
| Energieffektivitet | A+ |
| Utförande | Spotlight |
| IP-Klassning | IP21 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Taklampa |
| Material | Aluminium |
| Anslutning | Snabbplint |
| Ingår Ljuskälla | Ja, LED |
| Höjd | 108 mm |
| Ljussken | Varmvit |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ljusspridningsvinkel | 36 ° |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7392971126357 |

