Taklampa House Doctor Acorn
2 299 kr
30 dagars prisgaranti

Acorn
2 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Taklampan Acorn från House Doctor är inspirerad av naturen med en kupa i opalglas och som kommer sprida ett mjukt sken i ditt hem.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
Taklampan Acorn från House Doctor är inspirerad av naturen med en kupa i opalglas och som kommer sprida ett mjukt sken i ditt hem.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Art.Nr. | 35695-02 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 290 mm |
| Diameter | 290 mm |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Kabellängd | 2,5 m |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 215 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 203970140 |
| Material | Glas/Metall |
| Serie | Acorn |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Pendel |
| EAN-nr | 5707644537316 |


